ASOCIÁLNÍ SÍŤ

Každý lezec je tak trochu asociál, tak proč ne i ty?

Jedna z nejcennějších věcí, kterou na světě máme, je náš čas.

Taky vyvěšujete v březnu tibetskou vlajku, pečlivě hlídáte, jestli náhodu nemáte trencle z Číny a při tom máte účet na gmailu? Potom si zkuste zadat do vyhledávače spojení "google v Číně". Dělíte se po víkendu o své zážitky s Markem Zuckerbergem? Tak hlavně dodržujte pravidla! Tak či onak, starý Bretschneider ze Švejka by byl v sedmém nebi. A kde máme jistotu, že nikde žádný není? A kolik postů, lajků a komentů budete muset ještě dát, než vám dojde, že výše zmínění titáni prakticky sami netvoří žádný obsah? Děláte to za ně vy. Ve svém volném čase, sami, dobrovolně.

Procházky, čtení, cvičení, lezení... to vše stojí málo peněz, vyžaduje však čas. A opravdu víte, kolik času vám zbývá?

Jedna z nejcennějších věcí, kterou na světě máme, je náš čas. A proto je tu

 

Asociální síť

To je prostor pro dospělé, prostor, ve kterém jste sami a máte klid na svůj život. Nekorunovaným králem tohoto prostoru je náš šéfredaktor Martin (řečený Stoly) a jediná možnost, jak s ním sdílet jeho (a náš) pohled na svět je předplatit si časopis, který dělá. Časopis vám přijde pěkně do schránky a další dva měsíce o nás neuslyšíte. A když nebudete chtít, krom vaší adresy o vás nebudeme vědět nic ani my. Jak prosté, milý Watsone...

Martin nemá moc rád lidi, je to seveřan, který zvedá telefon se strohým "co je?" a usmívá se jen na vánoční fotografii. Dokonalý asociál. Ne, potkat byste se s ním určitě nechtěli, ale možná přijdete na chuť tomu, co a jak dělá. Jako mnozí jiní.

 

Prostě pohoda

 

 

montana.cz/predplatne

 


Pod čarou. Link na delší a podrobnější verzi textu.