1 rok předplatné

to chci

SMS 1 číslo

to chci

PanzerGlass pro nové iPhony

<strong>Montana  5/2020 právě v prodeji</strong> AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Redakční novinky

PanzerGlass pro nové iPhony

PanzerGlass pro nové iPhony

Dánský výrobce prémiových krycích skel pro chytré telefony PanzerGlass si na vánoční trh přichystal zajímavé novinky pro nové telefony Apple.

Ať už si z posledních modelů Apple vyberete jakýkoliv, jedno je jisté – zaslouží si speciální péči a ochranu. Ochranné skla PanzerGlass zabrání nežádoucím škrábancům a poškození vzniklých z nárazů a pádů, přičemž zachovají 100% citlivost displeje na dotyk.  

Prémiová skla PanzerGlass jsou na nových iPhonech prakticky neviditelná a nijak neruší originální design iPhonů. V nabídce naleznete i Case Friendly skla PanzerGlass Edge-to-Edge, které si zachovávají kompatibilitu s většinou pouzder dostupných na trhu. Všechny varianty jsou zároveň dostupné i ve verzi Privacy, která zabezpečí ochranu obsahu displeje před zvídavými pohledy okolí. V nabídce PanzerGlass jsou rovněž skla pro ochranu zadní strany telefonu.

Použitím skla PanzerGlass výrazně snížíte riziko poškození a rozbití displeje, čímž se vyhnete finančně náročným opravám. V závislosti od modelu iPhonu se oprava rozbitého displeje pohybuje zhruba od 4 tisíc Kč až po téměř 10 tisíc u nejvyššího modelu iPhone Xs a Xs Max.Použitím prémiového ochranného skla PanzerGlass ušetří zákazníci nejenom tisíce korun za výměnu displeje, ale i čas a starosti spojené s ponecháním telefonu v servisu.

Kromě nových iPhonů XS, XS Max a XR má PanzerGlass zároveň připravena ochranná skla pro nové Apple Watch 4 či nové iPady. PanzerGlass vyžaduje vysoký standard prodeje a najdete je jen u těch nejlepších prodejců. Proškolený personál také zákazníkům ochotně pomůže s profesionálním nalepením skla, na které je také poskytována záruka.  

A jestli se chcete přesvědčit o unikátních ochranných vlastnostech ochranných skel PanzerGlass, podívejte se na nové video youtubera Taryho! Nic neporazí PanzerGlass!

- komerční sdělení -