1 rok předplatné

to chci

SMS 1 číslo

to chci

KÓŘÍŠ HANTEC? TU SI CAJK!

Ať už seš kema z Brniska nebo ňáké vidlák co kóří hantec

Zdar jak sviňa!

Montoška je špicové časák pro všecky lezbiče. A fachčí už vod járu devatenáct kil devadesát.

Pro nás je to těžká bóchačka, ale natuty načondaná mixna snový čuriny, hafo suprový góle, matroš nafilované masovýma stórkama aji těžkýma šorfkama, kde se hafo nabifluješ. Zkrátka žádnej aušus. Nechcem si chcát na nohu, ale druhé takové časák tu néni. Něco mezi cajtunkem a fajnovó bichló. Žádnej lagric a póvl, vo tym žádná. Žádný klavírování do štricle, však si ňúrni na našem webu.

Starší numera hážem do placu každýmu vágošovi, přece ale nejdeš jenom na čučandu! A že znáš ňákýho rybízka, co už Montošku má? No ták, nebudeš každó novó Montošku akorát objíždět auglema u kemošů! Zkus bét aspoň fčil první liga.

A co koštuje hafo nabitýho čtiva každý dva metry? Zadara ani vorel nehrabe, to gómeš, ne? Tak nastraž ovar.

Ta naše bžunda fachčí neceló pětibábu. Ani ká navíc.

Už gómu jak se ti rosí dózna. Tak hamuj! Látnem rovinu! Chechtáče na dvě bomby, ňáká sjízdná chálka, menší kalba,  vo tágu ani negómat... a na to krupicu máš, no nekřandé!

Lautr efefní kšeft a na rozdíl od glgačky nemusíš nechávat trauf.

Haluzu na hercnu, zase takové kontyšák a vyklechtané dojížďák néseš, abys nebyl štond vylepit pět kolorád. Žádný fedry, vo love tě nevobtáhnem, byť sme sami věčně švorc.

Kdy zalepit?

Hned. Deset stránek Montošky koštuje jako lahovň desatero. Furt. Nebude líp ani hůř.

Jak vypláznót rentále?

Špízuj, negómej, že budeš sicnit v domášově na gébišu, tlemit do idiotboxu, pindat a vono to klapne. Gesni sem a dávej majzla. Žádný dlouhý ševelení… je to brknačka.

1) Estli si už někdy Montošku dostával, máš svý numero (vegáč, každej žingl má svý), šópni tintili na účet č. 169 897 423/0600 a jako variabilní symbol nahoď to svý čísílko. Hážem lano… má šest cifer a začíná lajnó. Jo ták, ty nemáš ani ánunk, jak to numero zgómneš, co?  Pak jukni na českó verzu, "zapomenuté abonentské číslo", nahoď co seš zač a zkama seš a to svý numero hned zmerčíš. Žádná křeč.

2) Estli si ještě nikdy Montošku nedostával, můžeš to voprubovat. Můžeme ti zadax šoupnout jeden kósek, abys pobral, jakej cajk tu klohníme. To pak šrajbni na provoz@montana.cz.

Na každé pád, estli sme ti Montošku nikdy nepřihrávali, pak špízuj! Nahodíš svý iniciále, zkama seš a my ti šópnem to tvý numero a všecko bude lajvont. Žádný fedry, je to malina. Pak už jen prolepíš.

Majzl! Mám takovýho tucha, že jestli u toho budeš chlemtat áčko, angorákama nezmerčíš ty správný numera, cábneš se a fela je tu. Budeš békat a tlačit do nás blbý zvonky a bomzy. Navíc, my v tom pak máme brajgl a hlavně bordel v řepě, a vo tym žádná, jsme v hrncu. Takže na to nastup vopatrně!

Jestli negómeš ty hlášky, ke kterém ses doklikal, prostě jenom do avíza pro příjemce šrajbni svó adresu, email, telefon, zkrátka něco, co nás k tobě přivede. Další vyladíme my.

Malíčkovka, žádná makačka na budku, nic co bys nemohl kómelesovat, tak dávé majzla, ať je to tutáč… imrvére se vyjeví ňáké gómák, nebo spíš geňa, co góme, že má glanc a natuty něco zvoře, a to je bez hecu!

Takže ctěný jméno a zkama seš! Jenom tak jsme štond ti přihrávat fungl novou Montošku, všecko je cajk a ty seš v chechtu.

Estli je všechno fronkovní, přifrčí mailem cetl. A to je fertig, všechno v lati, pro tebe lebeda, dál hákujem my.

Estli seš taková gramla, že potřebuješ fírčit nebo helfnót, fókni nám echo.

No, a až vylepíš rentále, máš gebír na šest Montnošek. Číhej, až Montoška přirazí. To bude radovanec! Na beton. Kydni na gébiš, vyful se na retychu a relax!. Žádný fedry, vona donde, a dyž né, je to krén, ňáká fela.

No, pro nás žádná chmurka, i tak sme udělali terno. Ale nejsme žádný čórkaři a rany nevaříme. Máš blemcák, tož nahoď drát, vždycky se ňák dohantýrujem. Na tuty je v tom krpa. Asi kiksla pošta. Néspíš máš gramotnýho pošťáka. Až příště doklape, tak mu pro sichr rozhoď sandál. Hlavně nebuď nafučené, jasnačka? V klidu, ňák to vyžehlíme.

Po jedný jařině nám buď dáš kopny, nebo hodíš cáluňk přes kopirák. A tak furt pryč, dokud nebudeš ve futrálu.

Mácno eště hlásím, tady důle nandeš ňáký prezentcanc pro svó koňu nebo toho svýho kabróska.

Gómej, že nésmé žádný somráci, ale taky žádný ingósti nebo našláplý strožoky. Sme jen malý fišle, kemové, co bušijó jako ty a neznaj fajrunt. Ňák musíme lópat krópy, tož hokníme. Ale jedy nebo serpentýny nečeké! Sme fachmani, co v tom majó i svó hercnu. Nevaříme šunotvní zgarby.

Tak vo nás hókej do placu. Do holpecu to klape líp!

A kdybys na nás chtěl náhodó nastópit, tympl máme tu.  Aspoň bude čurina.

Tož díkec a zdařec!

Tvoja Montoška