1 rok předplatné

to chci

SMS 1 číslo

to chci

SPOLUPRÁCE

<strong>Montana  5/2020 právě v prodeji</strong> AKTUÁLNÍ ČÍSLO

ČASOPIS MONTANA SE MŮŹE STÁT VAŠIM MEDIÁLNÍM PARTNEREM...

... a vaši akci nebo událost pomoci zviditelnit. Nabízí se tak oboustranně skvělá příležitost dát našim a Vašim představám nové rozměry a sny proměnit ve skutečnost! Více už záleží pouze na vás!

Co můžeme nabídnout?

 

Dobré jméno našeho časopisu a samozřejmě stránky Montany. Montana, jak ji znáte, má omezený rozsah a v každém čísle svádíme velký boj o to, co všechno a v jakém rozsahu můžeme otisknout. Z toho bohužel vyplývá, že prostor pro prezentaci a medializaci Vaší akce na stránkách dvouměsíčníku bude vždy omezený. Krátké zprávy a novinky tak logicky dostávají více prostoru na našem webu. K dispozici tak máte mít rovněž téměř nekonečný prostor našeho webu.
 

Co chceme naopak po Vás?

 

Nic výjimečného, nic zvláštního!  Požadujeme, abyste časopisu Montana dále šířili jeho dobré jméno a prezentovali jej tak, jak nejlépe to jen půjde.  To znamená alespoň umístit na Vaši akci viditelně banner s logem našeho časopisu a logo Montany dali na všechny propagační materiály, které s akcí souvisí. Bude-li to potřeba, abyste našemu redaktorovi, popř. redaktorům zajistili volný vstup na akci. V případě nutnosti zajistili i ubytování a stravu po dobu konání události.
 
 

Máte nápady?

 

Sem s nimi! Neváhejte a kontaktujte naši redakci. Určitě si pro Vás najdeme chvilku  a Váš nápad společně probereme.
 
provoz@montana.cz